Diskuse

Re: Krkonoše 2017

Karel | 24.04.2017

Za pořadatele děkuji všem posádkám za účast, kázeň a to, že nikde nevirobily žádný průšvih. Děkuji též za kladné ohlasy jak na soutěž samotnou tak i na její zázemí. Trochu zklamáním pak pro mne byl počet startujících posádek. Dnes, naštěstí tak trochu s křížkem po funuse dorazil následující e-mail z KRNAPu...
dobrý den , na internetových stránkách jsem získali informaci o akci, která se s největší pravděpodobností dotkne území KRNAP.
Dovoluji si upozornit, že na území KRNAP je pořádání hromadných akcí zakázáno a je třeba k němu výjimky vydané Správou KRNAP.

Podrobnější informace najdete na : https://www.krnap.cz/poradani-hromadnych-akci/

pro případné dotazy jsem Vám k dispozici.

s pozdravem

Ing. Hana Slavíčková, náměstkyně ředitele a vedoucí odboru státní správy

Takže další důvod k zamyšlení, zda vůbec, nebo jak pokračovat... :-/
P:S. K Pašerákovy se může... :-)

Re: Re: Krkonoše 2017

Karel | 24.04.2017

Samozřejmě nevyrobily... Jsem z toho nějakej rozhozenej...

Re: Krkonoše 2017

Pavel Dušek | 26.04.2017

Díky moc pořadatelům Krkonoš 2017 za super zábavu a perfektní přípravu.
Děkuji

Krkonoše

Bryknaři | 18.04.2017

Při sledování předpovědi počasí to vypadá na zimní soutěž, fofrem přezout a moc, moc těšíme. Nevím jak pořadatelé. Každopádně v pátek nashledanou!

Re: Krkonoše

Jandovi | 19.04.2017

Já už mám opět zimní výbavu v autě. Akorát zítra musím přezout a jedem.

Re: Krkonoše

Karel | 19.04.2017

Pořadatelé se netěší... Zima, vítr a jestli do toho ještě bude chcát... Někomu to pak bude připadat dlouhý, cesty rozbitý, moc do kopce a do toho to počasí...

Re: Re: Krkonoše

Jandovi | 20.04.2017

Až pojedem kolem, můžete strčit do okna prsty na ohřátí -:)

termíny soutěží

Radek | 11.01.2017

Je škoda, že dva termíny kolidují s termíny setinových rallye. Krkonoše se kryjí se 7 Castles Trial a Jizera se South Bohemia Classic.

Přístroje s využitím GPS

Radek | 11.01.2017

Všechny zdravím a předesílám, že jsem nikdy žádnou soutěž seriálu Historic nejel. Měl jsem velký zájem zúčastnit s v roce 2016 se Škodou 110R. Dokonce jsem už zaplatit startovné. Bohužel erko nemá denní počítadlo kilometrů, takže po několika pokusech projet nějakou část trasy podle starého itineráře jsem pochopil, že bez nějakého přístroje to nepůjde. S ohledem na zákaz GPS jsem koupil Monit, ale je to dost nákladná věc. Připadá mi správné řešení zavést kategorii "bez GPS", ostatním posádkám povolit cokoliv. Možná by to na start přivedlo další zájemce o seriál Historic.

Re: Přístroje s využitím GPS

vaclav | 30.01.2017

jde to v pohodě zajet i bez denního počítadla. zajeli jsme to se škodovkou jen tak odhadově a taky v pohodě.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek